پنج شنبه, 07 شهریور 1398 10:42

دوره آشنایی با بازاریابی مقاصد گردشگری، بوم گردی و اکوتوریسم در اتاق کاشان

مرکز آموزش و پژوهش اتاق کاشان کارگاه یک روزه «آشنایی با بازاریابی مقاصد گردشگری، بوم گردی و اکوتوریسم » را با حضور استاد روابط بین الملل و مطالعات منطقه ای دانشگاه تهران و سفیر و نماینده سابق ایران در یونسکو برگزار می کند.
مسئول آموزش و پژوهش اتاق بازرگانی کاشان در حاشیه این کارگاه آموزشی گفت: در این دوره آموزشی، شرکت کنندگان با دانش بازاریابی گردشگری و چگونگی معرفی اماکن بوم گردی و اکوتوریسم منطقه و راهکارهای معرفی درست مقصد گردشگری منطقه کاشان آشنا می شوند.
وی افزود: با توجه به افزایش روزافزون اقامتگاه ها در کاشان در سال جاری دوره های بیشتری در خصوص گردشگری برای علاقمندان به این بحث در نظر گرفته شده است که در سطوح مختلف مقدماتی و پیشرفته برگزار خواهد شد.
حسین شکرریز یکی از اهداف کمیسیون گردشگری این اتاق را طرح توانمندسازی نیروی انسانی و فعالان حرفه ای گردشگری منطقه دانست و افزود: در راستای سیاست‌های این اتاق در جهت ارتقاء سطح کیفی آموزش نیروی انسانی فعال در بخش صنعت گردشگری استان و به منظور آمادگی هر چه بیشتر فعالان این صنعت انجام می‌گیرد.

**کاشان می تواند به قطب صنعت گردشگری کشور تبدیل شود.
مدرس این دوره دکتر مجیدی، با اشاره به فعالیتهای خود در راستای ثبت باغ فین در فهرست آثار ملموس و همچنین تلاش در راستای ثبت مشهد اردهال و آیین قالی شویی در رشته آثار ناملموس ملی افزود: کاشان با بستر ایجاد شده در خصوص خانه های تاریخی و حجم عظیم گردشگر در سال برای مشاهده آیین ها و اتفاقات مختلف می تواند به قطب صنعت گردشگری کشور تبدیل شود.

شایان ذکر است در این دوره شرکت کنندگان با مباحثی همچون اهمیت منطقه کویر در راستای توسعه اکوتوریسم و بازاریابی گردشگری و جذب گردشگر برای خانه های سنتی نیز آشنا می شوند.

این دوره در روز پنجشنبه مورخ 8 شهریور ماه با حضور ۴۰ نفر از علاقمندان مباحث گردشگری برگزار و در پایان برای شرکت کنندگان گواهی حضور صادر می شود.علاقمندان می توانند جهت اطلاع از سایر دوره ها به سایت و کانال اتاق بازرگانی کاشان مراجعه کنند.

خواندن 181 دفعه آخرین ویرایش در پنج شنبه, 07 شهریور 1398 10:57

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.