اخبار اقتصادی و صنعتی

اتاق مشترک بازرگانی ایران و ایتالیا در نظر دارد تا نمایشگاه مجازی برای فعالان اقتصادی و تجاری داخل کشور به 2 زبان انگلیسی و فارسی راه‌اندازی کند. علاقه مندان جهت ثبت نام و حضور در نمایشگاه مذکور میتوانند با شماره تلفن  0218750086 داخلی 104 تماس حاصل نموده و یا به وبسایت…
اداره دیپلماسی گردشگری و اقتصاد سلامت وزارت امور خارجه گزارشی تحت عنوان نمای کلی گردشگری خروجی جمهوری خلق چین جهت بهره برداری ارسال کرده است. در این گزارش ساختار و تغییر فرآیند گردشگری خروجی چین طی چند سال اخیر بر اساس گزارش های منتشر شده توسط سازمان جهانی گردشگری، آکادمی…
بر اساس اعلام اتاق ایران و نظر به اطلاع واصله از وزارت امور خارجه، شرکت تجاری دنیپرووسکی اوکراین، فعال در زمینه تولید سیم و لوله های مخصوص، تمایل خود را برای همکاری با شرکای تجاری در ایران اعلام کرده است. علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت http://www.dzst.com.ua/en/main-page/…
براساس اعلام اتاق ایران، با توجه به ظرفیت بالای کشور گرجستان در امر کشاورزی و دامپروری و همچنین قابلیت منحصر به فرد این کشور به عنوان میزبانی برای برنامه کشت فراسرزمینی ایران، گزارش "ظرفیت ها و موانع دامپروری فراسرزمینی در گرجستان" اطلاع رسانی شده است.
بر اساس اعلام قوه قضائیه، در راستای صیانت از فضای سالم اقتصادی و جلوگیری از اخلال در نظام اقتصادی کشور و حفظ اشتغال، سازمان تامین اجتماعی صرفا در آخرین سال مالی مورد عمل می تواند بازرسی و حسابرسی شرکت های بخش خصوصی را انجام نماید.
استانداری خراسان شمالی در نظر دارد همایش فرصتهای سرمایه گذاری استان خراسان شمالی را در تاریخ 21 و 22 خردادماه 1398 در بجنورد برگزار نماید. جهت کسب اطلاعات با شماره تلفن: 09122261246 تماس حاصل فرمائید.
وزارت امور خارجه، مقررات ورود و خروج افراد و جابه جایی کالا از/ به مناطق استان های لوگانسک و دانتسک اوکراین اعلام کرده که در زیر آمده است.
بر اساس اعلام اتاق ایران، ضرورت اقدام به ثبت کلیه کالاهای سلامت محور و شرکت های پخش در سامانه TTAC سازمان غذا و دارو اعلام کرده که در زیر آمده است.
صفحه1 از29