آئین نامه ها

اتاق ایران، دستورالعمل مدیریت صادرات موضوع مصوبه نهمین جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی در تاریخ 27 مرداد97 که به تایید ریاست محترم جمهوری رسیده را اطلاع رسانی کرده که در زیر آمده است.  
سازمان امور مالیاتی کشور ترتیبات صدور گواهی موضوع ماده 186 قانون مالیات های مستقیم را برای فعالان اقتصادی اطلاع رسانی کرده که در زیر آمده است.  
برا اساس نامه واصله از فرمانداری ویژه کاشان در خصوص ماده ۷ آیین‌نامه اجرایی شناسه ­و رهگیری کالا، ماده ۱۳ قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز دستورالعمل دریافت شناسه  لوازم خانگی  کالای موجود در بازار و انبارها، به دستگاه‌های ذیربط و مشمولین دریافت شناسه‌کالا اعم از واردکنندگان و تولیدکنندگان…
 سازمان ملی استاندارد ایران در خصوص علامت استاندارد ویژه صادراتی، موضوع مصوبات کارگروه تخصصی شورای عالی استاندارد را اطلاع رسانی کرده که در زیر آمده است.
سازمان امور مالیاتی کشور ترتیبات صدور گواهی موضوع ماده 186 قانون مالیات های مستقیم را برای فعالان اقتصادی اطلاع رسانی کرده که در زیر آمده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از ایرنا، در دستورالعمل اجرایی سامانه رفع تعهدات ارزی واردکنندگان که توسط بانک مرکزی منتشر شده، آمده است: با توجه به اهمیت صیانت از منابع ارزی کشور و در اجرای بند یک مصوبه یک هزار و دویست و شصت و هفتمین جلسه…
پیرو درخواست مرکز ملی فرش ایران به مرکز اصناف ایران و دبیرخانه هیئت عالی نظارت، ﺷﯿﻮه ﻧﺎمه ﺻﺪور ﻛﺎرت ﺷﻨﺎسایی قالیبافی و حرف مرتبط فرش دستباف ابلاغ شد.  
سازمان ملی استاندارد ایران، مصوبات یکصد و دهمین اجلاسیه شورای عالی استاندارد را ابلاغ کرده که جزئیات آن در زیر آمده است.
صفحه1 از5