آئین نامه ها

سازمان توسعه تجارت ایران، انواع روش های بازگشت ارز حاصل از صادرات را اطلاع رسانی کرده است. می‌توانید فایل آموزشی راهکارهای بازگشت ارز را از لینک زیر دریافت نمایید.
بنابر اعلام امور بین الملل اتاق ایران، قوانین و مقررات مربوط به ثبت شرکت ها و فعالیت های تجاری را در فدراسیون روسیه  از لینک ذیل دانلود کنید.  
بنا بر اعلام کمیسیون حمل و نقل و لجستیک و با استناد به بند « ۱ » مصوبه ۲۱۳ شورای عالی هماهنگی ترابری کشور، ضوابط استفاده از کانتینرهای وارده به کشور و ترانزیت، سقف تعرفه دیرکرد کانتینر، میزان حداکثر سپرده نقدی و غیرنقدی به عنوان تضمین پرداخت دیرکرد احتمالی و…
بنا بر اعلام معاونت درآمدهای مالیاتی کشور، در خصوص صدور یا تجدید یا تمدید کارت بازرگانی منوط به  ارائه گواهی از اداره امور مالیاتی شد.  
بنا بر اعلام سازمان امور مالیاتی کشور، تمامی مؤدیان  اعم از اشخاص حقیقی، حقوقی و تشکلهای قانونی ، می‌توانند با مراجعه به سامانه عملیات الکترونیک این سازمان به نشانی www.tax.gov.ir و ثبت درخواست استفاده از خدمات ابلاغ الکترونیکی، حساب کاربری ابلاغ الکترونیکی را برای خود فعال کرده و از مزایای…
شرایط و نحوه ثبت نام در نظام مالیات بر ارزش افزوده طی بخشنامه 200/99/506 مورخ 99/02/21 سازمان امور مالیاتی اعلام شد. باصدور این بخشنامه ،گواهینامه ثبت نام مالیات ارزش افزوده حذف و بخشنامه 260/2729 مورخ 98/06/11 (دستورالعمل اصلاحی در خصوص صدور گواهی نامه ثبت‌نام مالیات بر ارزش افزوده) لغو شد.
بر اساس اعلام معاونت اقتصادی استانداری استان، بخشنامه  سازمان امور مالیاتی درخصوص بهره مندی گروهی از اصناف و فعالان اقتصادی از مزایای قانون بودجه 98بشرح ذیل می باشد.  
ترجمه جدیدترین قانون قرنطینه گیاهی جمهوری ازبکستان به همراه نسخه اصلی آن جهت مطالعه علاقمندان در بخش ضمایم آمده است؛    قانون مذکور در تیرماه 1397 به تصویب مجالس قانونگذاری جمهوری ازبکستان و در تاریخ 18 تیرماه 1398 به امضای رئیس جمهور این کشور جهت اجرا رسیده است. 
صفحه1 از9