وزارتخانه ها

هفتاد و چهارمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با حضور مسئولان دولتی و بخش خصوصی و تصویب 2 مصوبه برگزار شد.
به موجب تصویب هیئت وزیران، ماشین‌آلات و تجهیزات واردات شده با استفاده از تسهیلات ارزی صندوق توسعه ملی، قابل ترخیص شدند. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، هيئت وزيران در جلسه 1397/10/23به پیشنهاد شماره 224655مورخ 1397/10/15 وزارت امور اقتصادی و دارایی و به استناد اصل یکصد و سی و هشتم قانون…
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بسته حمایتی سازمان تأمین اجتماعی در رونق تولید را در قالب یک بخشنامه ابلاغ کرد. محمد شریعتمداری در این بخشنامه خطاب به محمدحسن زدا، سرپرست سازمان تأمین اجتماعی، 17 نکته را برای اجرا، ابلاغ کرده است که بخش عمده آن به مسائل مربوط به…
هفتاد و یکمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با حضور مسئولان دولتی و بخش خصوصی و 6 مصوبه برگزار شد.    
وزیر صنعت معدن و تجارت در نامه‌ای به رئیس کل بانک مرکزی فهرست 3757 تا 3766 قلم کالای وارداتی معاف از پرداخت مابه‌التفاوت نرخ ارز را اعلام کرد.  
براساس اعلام شرکت شهرگهای استان اصفهان، نحوه امکان صدور پروانه بهره برداری برای بنگاه های تولیدی ورشکسته که بعد ورشکستگی به شخص جدیدی واگذار کند که در زیر آمده است.  
تخصیص و تامین ارز آن دسته از کالاهایی که با انجام ثبت سفارش غیر بانکی( بدون انتقال ارز/ ارز متقاضی) به صوت اعتباری خریداری شده، از طریق سامانه نیما و تا پایان آبان ماه سال جاری امکان پذیر شد.
تصويبنامه مصوب جلسه مورخ 1397/08/30 هيأت وزیران در خصوص"اصلاح طرح توسعه و تسهیل سرمایه گذاری توسعه ای در مناطق غرب و شرق کشور"، طي نامه شماره 116092 در تاریخ 1397/09/05 توسط معاون اول رییس جمهور ابلاغ گردید.متن این مقرره (نسخه ابلاغی) را از طریق لینک زیر مشاهده نمایید.
صفحه1 از4