وزارتخانه ها

وزیر صنعت معدن و تجارت در نامه‌ای به رئیس کل بانک مرکزی فهرست 3757 تا 3766 قلم کالای وارداتی معاف از پرداخت مابه‌التفاوت نرخ ارز را اعلام کرد.  
براساس اعلام شرکت شهرگهای استان اصفهان، نحوه امکان صدور پروانه بهره برداری برای بنگاه های تولیدی ورشکسته که بعد ورشکستگی به شخص جدیدی واگذار کند که در زیر آمده است.  
تخصیص و تامین ارز آن دسته از کالاهایی که با انجام ثبت سفارش غیر بانکی( بدون انتقال ارز/ ارز متقاضی) به صوت اعتباری خریداری شده، از طریق سامانه نیما و تا پایان آبان ماه سال جاری امکان پذیر شد.
تصويبنامه مصوب جلسه مورخ 1397/08/30 هيأت وزیران در خصوص"اصلاح طرح توسعه و تسهیل سرمایه گذاری توسعه ای در مناطق غرب و شرق کشور"، طي نامه شماره 116092 در تاریخ 1397/09/05 توسط معاون اول رییس جمهور ابلاغ گردید.متن این مقرره (نسخه ابلاغی) را از طریق لینک زیر مشاهده نمایید.
پیرو بخشنامه های منتهی به بخشنامه شماره ۱۱۵۳۲۴۳‏/۹۷‏/۳۰۱ مورخ ۲۱‏/۹‏/۹۷، به پیوست تصویر نامه شماره ۲۴۲۸۷۵‏/۶۰ مورخ ۱۹‏/۹‏/۹۷وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت ارسال و اعلام میدارد:صادرات ماشین آلات و تجهیزات خط تولید، راهسازی و معدنی مستعمل و استوک خارجی و وارداتی از اول دی ماه سال جاری (۱‏/۱۰‏/۹۷) تا…
بانک مرکزی «دستورالعمل و ضوابط اجرایی رفع تعهد ارزی صادرکنندگان و برگشت ارز حاصل از صادرات کالا به چرخه اقتصادی کشور» را به دستگاه های ذیربط ابلاغ کرد:  گمرک ج.ا.ا. مکلف است همزمان با اظهار الکترونیک صادرات در پنجره واحد تجارت فرامرزی نسبت به اخذ سیستمی تعهد بازگشت ارز حاصل…
تصمیم کارگروه بند (14) تصویب نامه شماره 4353/ت55300هـ مورخ 22 /01 /1397 در خصوص اصلاح بند (15) تصویب نامه فوق الذکر و اصلاح بعدی آن موضوع تصویب نامه شماره 8987/ت55300هـ مورخ 02 /02 /1397 بشرح زیر اصلاح و بصورت بخشنامه به دستگاه های اجرایی ذیربط ابلاغ گردید. در اجرای بند…
طبق نامه واصله سفارت جمهوری اسلامی ایران در دمشق پیرامون مناقصه پالایشگاه حیان سوریه جهت تامین نیازمندی پالایشگاه به مواد مهارکننده خوردگی corrosion inhibitor همراه با مدارک مربوط به این مناقصه به پیوست می باشد. شرایط کلی مناقصه که در سایت اینترنتی قابل مشاهده است به پیوست می باشد.
صفحه1 از3