سه شنبه, 24 ارديبهشت 1398 10:04

کمک های فعالان اقتصادی اتاق بازرگانی کاشان به مناطق سیل زده

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کاشان گفت: محموله کمک های غیر نقدی فعالان اقتصادی این منطقه که توسط اتاق بازرگانی کاشان جمع آوری شده بود به مناطق سیل زده ارسال شده است.

وی افزود : با توجه به فراخوان اعلام شده از طریق اتاق بازرگانی کاشان و همچنین هماهنگی اتحادیه فرش ماشینی و صنایع وابسته و نیز خیریه کانون زنان بازرگان وابسته به اتاق بازرگانی کاشان تاکنون بیش از 8 میلیارد تومان کالاهای غیرنقدی توسط فعالان اقتصادی، تولیدی و اصناف به مناطق سیل‌زده کشور ارسال شده است.

وی ادامه داد: در این راستا با توجه به هماهنگی‌های به عمل آمده این کالاها که شامل اقلام مختلفی هستند به مناطق آسیب‌دیده ارسال و با برنامه‌ریزی مناسب در اختیار سیل‌زدگان قرار گرفته‌اند.

رئیس اتاق بازرگانی کاشان در ادامه اشاره‌ای به برخی از کالاهای ارسالی به مناطق سیل زده داشت و افزود: تاکنون کالاهای مختلفی از جمله فرش ماشینی ، بسته مادر و کودک، شیر خشک، آرد، آب معدنی، عرق نعنا ، اجاق، پتو، بالشت،تشک، لحاف و ... توسط فعالان اقتصادی به مناطق سیل‌زده ارسال شده‌اند.

لازم به ذکر است برخی از موسسات خیریه کمک هایشان بصورت مستقل و بعضی از خیرین و هیأت مذهبی با برپایی موکب هایی در مناطق سیل زده، اقدام به خدمت رسانی در این مناطق نموده اند.

خواندن 191 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.