دوشنبه, 07 آبان 1397 19:18

تولایی : آینده جهان را شرقی ها رقم خواهند زد

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
در دیدار رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کاشان با نماینده اتاق بازرگانی شینینگ عنوان کرد: منطقه کاشان قطب اصلی تولید فرش ماشینی در ایران است که سالانه 100 میلیون مترمربع محصول با کیفیت که قسمتی از ان به کشورهای گوناگون صادر می کند.
محمود تولایی با اشاره به سایر ظرفیت های اقتصادی منطقه کاشان از جمله در زمینه تولید خودرو، صنایع فلزی و ذوب فولاد تصریح کرد: آینده جهان را شرقی ها رقم خواهند زد که در این میان ایران و چین با همکاری های موثر می توانند نقش بزرگی ایفا کنند. 
وی با استقبال از علاقه مندی همتایان چینی برای سرمایه گذاری در کاشان تاکید کرد: آماده امضای تفاهم نامه برای گسترش فعالیت های صنعتی، تجاری و کشاورزی در این منطقه هستیم.
لی جیان چینگ نیز دراین دیدار  افزود: امید می رود که پس از امضای تفاهم نامه ای با مسئولان کاشان، زمینه همکاری بین شهرهای شینینگ و کاشان آغاز شود.
وی با اشاره به وجود کارخانه های فرش ماشینی در شهرهای کاشان و شینینگ بیان کرد: این دو شهر می توانند همکاری زیادی در زمینه تولید و تجارت این محصول داشته باشند.
یک عضو اتاق بازرگانی شینینگ نیز در این دیدار، هدف از سفر به کاشان را پیرو تاکید رئیس جمهوری چین مبنی بر احیای جاده ابریشم و شعار ایجاد جاده کمربند عنوان کرد و گفت: استان های اصفهان و شانگهای مانند بسیاری از نقاط واقع در مسیر جاده ابریشم از نزدیکی اقتصادی و اهمیت بسزایی برخوردار هستند
خواندن 375 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, 07 آبان 1397 19:24

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.