یکشنبه, 16 مهر 1396 09:56

دیدارصمیمی صنعتگران منطقه کاشان با مدیرعامل واعضای هئیت مدیره بانک صنعت و معدن

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

رئیس اتاق کاشان شنبه دردیدارصمیمی صنعتگران منطقه کاشان و آران و بیدگل بامدیرعامل واعضای هئیت مدیره بانک صنعت و معدن با اشاره به وجود هزار و 400 واحد صنعتی و تولیدی و بیش از۵۰ واحدنیزدراستانه بهره برداری در این منطقه، از کاشان به عنوان قطب صنعتی کشور یاد کرد.

محمود تولایی گفت: هم اکنون 75 درصد از فرش ماشینی کشور در منطقه کاشان تولید می شود.

وی افزود: کاشان با وجودی که شهرستان است اما آمار صادرات آن با 50 قلم محصول صادراتی دائم از بیش از 15 استان کشور بیشتر است.

علی اشرف افخمی در این دیدار افزود: بزرگترین مشکل اقتصادی که حتی در کشورهای خارجی نیز بر اساس تحقیقات به اثبات رسیده، مقررات دست و پاگیر فراوان است که تهدیدی برای رشد محسوب می شود.

مدیر عامل بانک صنعت و معدن تصریح کرد: بانک های ایران در شبکه خارجی با بیش از 500 بانک خارجی تعامل دارند و بانک صنعت و معدن نیز با 82 بانک خارجی در حال ارتباط و گردش مالی است.

وی همچنین بر بازبودن ال سی برای بانک صنعت و معدن و ارتباط با کشورهای آلمان، ایتالیا، فرانسه، هلند، بلژیک و سایر کشورهای اروپایی تاکید کرد.

رئیس اتاق کاشان نیز در این دیدار بنابه این گزارش درخاتمه سخنانش ازمدیرعامل بانک صنعت ومعدن درخواست کردکه این بانک نگاه ویژه ای به کاشان داشته باشد.

شایان ذکر است در این گردهمایی که در سالن اجتماعات اتاق کاشان برگزار شد، برخی صاحبان صنایع منطقه مشکلات مالی خود را در ارتباط با بانک صنعت ومعدن بیان کردند

خواندن 594 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, 17 مهر 1396 04:41