سه شنبه, 14 شهریور 1396 09:08

تولائی: برگزاری دو نمایشگاه فرش ماشینی در یک سال حضور بازرگانان خارجی را مختل می کند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

«محمود تولایی»، روز دوشنبه در حاشیه بازدید از نهمین نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی اظهار داشت: امسال برگزاری دو نمایشگاه فرش ماشینی در کشور، مقداری موجب خلل در حضور بازرگانان و تاجران خارجی در کشور شد.

وی افزود: برگزاری دو نمایشگاه در یک سال موجب می شود که بازرگانان و تاجران خارجی نتوانند در هر دوی این رویدادها حضور یابند و در نتیجه نخواهند توانست بخشی از محصولات و دستاوردهای صنعت فرش ماشینی را ببینند.

وی با تاکید بر اینکه برگزاری یک نمایشگاه واحد در سال با موفقیت بیشتری رو به رو خواهد شد تصریح کرد: امیدواریم بتوانیم با ایجاد هماهنگی، نمایشگاه سال آینده در شکلی متحد تر برگزار شود.

تولایی افزود: چه نمایشگاه بین المللی و چه نمایشگاه شهر آفتاب، هر کدام شرایط بهتری را جهت برگزاری نمایشگاه و استقرار غرفه ها برای صاحبان صنایع فراهم کنند در اولویت خواهند بود.

وی به برنامه های اتاق بازرگانی کاشان برای حضور قوی تر و بهتر صاحبان صنایع در نمایشگاه بین المللی فرش ماشینی اشاره کرد و گفت: این اتاق در طول سال برنامه های آموزشی متعددی با موضوع برگزاری نمایشگاه های داخلی و خارجی و روابط تجاری برگزار می کند.

خواندن 641 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 14 شهریور 1396 09:20