یکشنبه, 22 ارديبهشت 1398 06:54

راه‌اندازی سامانه حامی برای پشتیبانی حقوقی از فعالان اقتصادی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه از راه‌اندازی و شروع به کار سامانه حمایت از فعالان اقتصادی با عنوان «حامی» خبر داد.

قوه قضاییه در یکی از تازه‌ترین اقداماتش، سامانه‌ای با عنوان حمایت حقوقی-قضایی از سرمایه‌گذاری مشروع راه‌اندازی کرده که قرار است محلی برای حفاظت و حمایت از سرمایه‌گذاران و فعالان اقتصادی باشد.

 این معاونت طی نامه‌ای به اتاق ایران، از تمامی فعالان بخش خصوصی خواسته است با ثبت‌نام در این سامانه از خدمات حقوقی آن بهره‌مند شوند. بر اساس این ابلاغیه، هدف از راه‌اندازی این سامانه «تعامل نظام‌مند و مستمر با فعالان بخش خصوصی برای اطلاع از مسائل و مشکلات حقوقی و قضایی تولید، سرمایه‌گذاری، اشتغال و سایر سیاست‌های کلی اقتصادی مقاومتی و نیز حمایت‌های لازم برای رفع مسائل و مشکلات حقوقیه قضایی سرمایه‌گذاری و ایجاد هماهنگی و انسجام در امور مشاوره، کارشناسی و داوری مربوط به دعاوی و اختلافات پرونده‌های تجاری و اقتصادی، عنوان شده است.

بر همین اساس، تمامی فعالان اقتصادی و اعضای اتاق بازرگانی کاشان می‌توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی www.hami.adliran.ir نسبت به ثبت‌نام در این سامانه اقدام کنند. همچنین بنا بر اعلام معاونت اجتماعی و پیشگیری از جرم قوه قضائیه، فعالان اقتصادی جهت هماهنگی و پیگیری‌های آتی می‌توانند با مسول دبیرخانه ستاد مرکزی این سامانه، آقای اکبر حسینی ضیا، با شماره‌ تلفن‌های 66701613 و 09126839938  تماس برقرار کنند.

Hami Samane

 

خواندن 263 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.