چهارشنبه, 03 آبان 1396 04:36

نشست تخصصی نمایندگان اتاق‌های سراسر کشور در هیات‌های تشخیص مطالبات تأمین اجتماعی

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

نشست تخصصی نمایندگان اتاق‌های سراسر کشور در هیات‌های تشخیص مطالبات تأمین اجتماعی توسط معاونت استان ها و کمیسیون مالیات، کار و تأمین اجتماعی اتاق ایران برگزار شد.

در این نشست رئیس کمیسیون مالیات، کار و تأمین اجتماعی اتاق ایران با تأکید بر اهمیت کار هیات‌های تشخیص مطالبات تأمین اجتماعی گفت: اگر در کار این هیات‌ها دقت نشود، هم خود سازمان متضرر می‌شود و هم حق کارفرمایان از بین می‌رود و این نشست هم باهدف کمک به پیشبرد کار این هیات‌ها تشکیل‌شده است.

محمود تولایی افزود: سازمان تأمین اجتماعی یک‌ نهاد مردمی است و اموال آن متعلق به کارگران و کارفرمایان است و دولت سه درصد سهم خود را خیلی دیر می‌دهد و یا اینکه نمی‌دهد.

تولایی به قول وزیر کار، رفاه و تامین اجتماعی به فعالان بخش خصوصی اشاره کرد و گفت: آقای ربیعی سال گذشته قول دادند که موضوع انتخاب نماینده وزیر کار که پیش از این به سازمان تأمین اجتماعی تفویض شده بود، پس گرفته شود و از این پس تعیین نماینده وزیر کار به شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی تفویض شود، اما این موضوع اجرایی نشده و وزیر به حرف خود عمل‌نکرده است.

تولایی همچنین با گله از وضعیت سامانه‌های الکترونیکی سازمان تأمین اجتماعی گفت: سامانه‌های الکترونیکی ابزاری برای تسهیل و روان‌تر کردن امور است اما در سازمان تأمین اجتماعی ابزاری برای تعویق امور شده‌اند.

خواندن 876 دفعه

نظر دادن

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.