شنبه, 14 ارديبهشت 1398 07:13

برگزاری نمایشگاه Asia Expo 2019 در برونئی دارالسلام

طیف گسترده ای از محصولات و خدمات از برونئی و سایر کشورها از تاریخ 27 نوامبر لغایت1 دسامبر 2019 (برابر 6 الی 10 آذر1398) در سالن برگزاری نمایشگاه های بین المللی "BRIDEX"برونئی دارالسلام به نمایش گذاشته خواهند شد. 230 شرکت محلی و خارجی از کشورهای آ.سه.آن، چین، ژاپن، کره، تایوان، استرالیا، روسیه، هند و پاکستان در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.
این نمایشگاه تجاری دارای 430 غرفه می باشد و به عنوان یک پلتفرم جهت ایجاد ارتباط بین کسب و کارهای محلی و خارجی عمل خواهد نمود. این نمایشگاه همچنین برای شرکت های خارجی امکان بررسی بازار برونئی را فراهم خواهد آورد. همچنین کسب و کارهای کوچک و متوسط محلی فرصت ایجاد شبکه تجاری با همتایان منطقه ای خود را خواهند یافت. به گفته مدیران اجرایی آسیا اکسپو، این نمایشگاه موجب تشویق بیشتر فعالیت های بازرگانی بین کشورهای شرکت کننده بوده و فرصت دستیابی آنها به اهداف خود و افزایش حجم فروش محصولات خود را ایجاد خواهد کرد.
 در حاشیه این نمایشگاه، همچنین جلسات تطبیق کسب و کار و اشتراک گذاری تجربه توسط کسب و کارهای موفق با عنوان های "بفرمایید یک فنجان قهوه"، "تمرکز کشور"، "معرفی محصولات برتر"، و "جلسه مدیران"نیز برگزار خواهد شد.
لازم به ذکر است که از سوی سفارت جمهوری اسلامی ایران در برونئی دارالسلام هماهنگی های اولیه جهت شرکت تولیدکننده های ایرانی فراهم آمده است و پس از اعلام آمادگی توسط آن ها، هماهنگی های تکمیلی انجام خواهد شد.

خواندن 150 دفعه