شنبه, 04 اسفند 1397 04:43

بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی مواد غذایی سنت پترزبورگ

حسب اطلاع معاونت بین الملل اتاق ایران در تاریخ 28 الی 30 آبان 1398 در سنت پترزبورگ در مرکز کنگره و نمایشگاهی اکسپوفروم  ، بیست وهشتمین نمایشگاه بین المللی مواد غذایی " پترفود2019" برگزار می شود .

در نامه رئیس نمایشگاه پترفود به سفیر ایران در مسکو نوشته شده:  این نمایشگاه اصلی منطقه شمال غرب در حوزه تجارت مواد غذایی است و بهترین فرصت برای برقراری  تماسهای کاری و پیشبرد برندهای منطقه شما در بازار سنت پترزبورگ و منطقه شمالغرب می باشد. نمایشگاه پترفود به صورت سنتی برنامه کاری گسترده ای دارد که به شرکت کنندگان اجازه می هد از حداکثر ظرفیتها برای توسعه کسب وکار استفاده کنند. در چارچوب نمایشگاه بیش از 15 سال است که مراسم ویژه "مرکز خرید شبکه ها" با موفقیت برگزار می شود  و در آن 40 شبکه خرده فروشی برتر منطقه نظیر: پیتیوروچکا، کاروسل، مرکوری، پرکریوستوک، اکی، ماگنیت، سمیشاگوف، مترو، لن ابلپاتربسایوز، لند، لنتا، فکوس ویل، دیکسی، پولوشکا، سپار، پتروفسکی و غیره درباره عرضه محصولات مستقیما مذاکره می شود. اطلاعات مفصل و عکسهای مربوط به فعالیت " مرکز خرید شبکه ها " در سایت  www.peterfood.ru  موجود است . برای شرکتهایی که تجهیزات صنایع غذایی وتجارت، کالا وخدمات برای اعضا بازار مواد غذایی، شبکه های خرده فروشی و شرکتهای HoReCa  تامین می کنند، نمایشگاه اختصاصی و کنفرانس چهارمین همایش تجاری شمالغرب " خرید های غیر تجاری در شبکه های خرده فروشی " تدارک دیده شده است.  این یک برنامه منحصر بفرد است که مشابه آن در منطقه شمالغرب وجود ندارد .

نمایشگاه با حمایت کمیته توسعه کارفرمایی و بازار مصرف سنت پترزبورگ ، مرکز کنترل کیفیت سنت پترزبورگ ، بزرگترین اتحادیه های تخصصی روسیه نظیر: انجمن  شرکتهای تجارت خرد، اتحادیه شبکه های مستقل روسیه ، انجمن تامین کنندگان وتولیدکنندگان مواد غذایی " روس- پرودسایوز "  و رسانه های جمعی تخصصی برگزار می شود . نمایشگاه پترفود در فهرست نمایشگاه اولویت دار شهر قرار دارد .

خواندن 244 دفعه