چهارشنبه, 14 شهریور 1397 09:51

نمایشگاه تخصصی ایران در هرات افغانستان

شرکت مدیریت پروژه نمایشگاهی با مجوز صادره سازمان توسعه تجارت ایران به شماره 5657/420/97 مورخ 20/04/1397 در نظر دارد از تاریخ 1 لغایت 4 آبانماه سال جاری، نسبت به برگزاری نمایشگاه اختصاصی ج.ا.ایران در شهرهرات افغانستان اقدام کند.  

افغانستان همواره یکی از مقاصد اصلی صادراتی کالاها و خدمات ج.ا.ایران بوده و حتی در زمان تحریمهای بین المللی ارتباط  و تجاری بخش خصوصی دو کشوربا یکدیگر حفظ شده است.

از دیگر عوامل تاثیرگذار در استقبال صادرکنندگان از بازار کشور افغانستان و بطور خاص شهر هرات، رکود حال حاضر بازار داخلی کشور، نرخ بالای ارز در کشور و توجیه پذیر بودن صادرات به کشورهای همسایه است. در چنین شرایطی برگزاری نمایشگاه ها باهدف ایجاد و رشد روابط تجاری میان بخش خصوصی دو کشور بسیار مثمرثمر خواهد بود.

لذا با عنایت به تسهیلات فراهم آمده نظیر یارانه حمایتی 30% سازمان توسعه تجارت ایران و همچنین درخواست های مکرر بازرگانان و تجار شهر هرات در خصوص حضور صادرکنندگان در آن کشور و مذاکرات صورت گرفته در خصوص برگزاری نشست های تجاری با تجار و صنعتگران شهر هرات،خواهشمند است در صورت صلاحدید دستور فرمایید جهت حضور شرکتهای توانمند تولیدی و صادراتی و همچنین برگزاری هرچه با شکوهتر نمایشگاه مذکور مراتب به اعضاء محترم آن اتاق در سراسر کشور منعکس و این شرکت را از نتیجه اقدامات صورت گرفته مطلع نمایند. (اطلاع رسانی بر روی سایت و کانال آن مجموعه محترم مزید امتنان خواهد بود)

ضمنا کارشناسان مربوطه میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.epma.ir مراجعه نموده و یا با شماره 05136010339 تماس حاصل فرمایند.

خواندن 383 دفعه