وبینارهای تجاری اقتصادی امور بین الملل اتاق تهران

امور بین الملل اتاق تهران در نظر دارد رویدادهای تجاری و اقتصادی ذیل را در ماه های آذر و  اوایل دی ماه سال جاری برگزار کند.

همایش تخصصی حوزه کشاورزی و صنایع غذایی اتاق بازرگانی تهران و اتاق های بازرگانی سامارا و ساراتف روسیه

با هدف شبکه سازی میان تجار و فعالان اقتصادی دو کشور ایران و روسیه، همایش تخصصی توسعه تجارت اعضای اتاق های بازرگانی تهران، سامارا و ساراتف روسیه در ساعت 10:30 صبح روز سه شنبه مورخ 11 آذر ماه 1399 با حضور و سخنرانی مقامات دو طرف به صورت مجازی برگزار خواهد شد. در این همایش نمایندگان شرکت های روسی در زمینه‌های مواد غذایی و محصولات کشاورزی حضور خواهند داشت.

از علاقمندان به شرکت حداکثر تا پایان وقت اداری روز یکشنبه مورخ ۹ آذر 1399 به سایت اتاق تهران مراجعه و فرم مربوط به وبینار را تکمیل و ارسال نمایید. 

همایش توسعه مناسبات تجاری اتاق بازرگانی تهران و اتاق بازرگانی و صنایع لاهور

با هدف شبکه سازی میان تجار و فعالان اقتصادی دو کشور ایران و پاکستان، همایش روابط تجاری ایران و پاکستان با همکاری اتاق بازرگانی تهران و اتاق بازرگانی و صنایع لاهور در ساعت 11:30 روز سه شنبه مورخ 18 آذر ماه 1399 بصورت مجازی برگزار می‌شود. این همایش با مذاکرات دوجانبه در زمینه فعالیت های انرژی، گردشگری، حمل و نقل، صنایع غذایی، کشاورزی، دارویی، سلامت، پوشاک، نساجی و چرم ادامه خواهد یافت. 

از علاقمندان به شرکت حداکثر تا پایان وقت اداری روز یکشنبه مورخ 15 آذر 1399 به سایت اتاق تهران مراجعه و فرم مربوط به وبینار را تکمیل و ارسال نمایید.

همایش توسعه مناسبات تجاری اتاق بازرگانی تهران و اتاق بازرگانی و صنایع کراچی 

با هدف شبکه سازی میان تجار و فعالان اقتصادی دو کشور ایران و پاکستان، همایش روابط تجاری ایران و پاکستان با همکاری اتاق بازرگانی تهران و اتاق بازرگانی و صنایع کراچی در ساعت 10:00 روز سه شنبه مورخ 2 دی ماه 1399 بصورت مجازی برگزار می‌شود. این همایش با مذاکرات دوجانبه در زمینه فعالیت های انرژی، گردشگری، حمل و نقل، صنایع غذایی، کشاورزی، دارویی، سلامت، پوشاک، نساجی و چرم ادامه خواهد یافت. 

از علاقمندان به شرکت حداکثر تا پایان وقت اداری روز یکشنبه مورخ 30 آذر 1399 به سایت اتاق تهران مراجعه و فرم مربوط به وبینار را تکمیل و ارسال نمایید.

 

خواندن 333 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 27 آبان 1399 09:52