سه شنبه, 22 بهمن 1398 14:14

انتقاد از تعداد اعضای هیئت های تشخیص مطالبات تامین اجتماعی مطلب ویژه

سید علی دیانت در پنجمین جلسه کمیسون مالیات، تامین اجتماعی، کار و بهداشت حرفه ای با اشاره به فشارهای که تحریم صنعت نساجی به این بخش از تولید وارد کرده اظهارکرد: شرایط پیش رو تنها همیاری و همدلی را می طلبد، یکی از مشکلات که بخش تولید با آن دست و پنجه نرم می کند تامین اجتماعی است.

نائب رئیس اتاق کاشان از تعداد اعضای هیئت های تشخیص مطالبات تامین اجتماعی انتقاد کرد و افزود: در این شرایط امکان رای گیری عادلانه وجود ندارد.

وی از دغدغه های تولید سخت گفت و افزود: اتاق کاشان با بررسی درخواستها و انتقادها این پتانسیل را دارد تا نسبت به ارجاع موارد و اصلاح قانون به نفع همه اقدام کند.

سید علی دیانت افزود: اوضاع بی ثابت است و بخش تولید در شرایطی بسر می برده که از جنگ هم بدتر است.

سید حسن لاجوردی نماینده کارفرمایان در هیاتهای تشخیص مطالبت با اشاره به مشکلات حسابرسی اظهار کرد: عدم مهارت و آگاهی حسابرسی ها از معضلات اصلی این کمیسیون ها ست.

محمد شیعه ،مشاوره اتاق در امور بیمه و تامین اجتماعی گفت: عدم آگاهی و تسلط کارفرمایان به قوانین یکی از دغدغه های اصلی کمیسیون است.

وی پیشنهاد داد. نمایندگان یک هفته قبل از جلسات از پرونده ها خبر داشته تا مدافع خوبی برای تولید باشند

در این جلسه حسن شبانی زاده رئیس اداره تامین اجتماعی کاشان به برخی موانع قانونی اشاره کرد و افزود بخشش جرائم یک قانون است که باید مجلس تصویب نماید.
در ادامه آقایان یاسمیان و جعفری روسای ادارات تامین اجتماعی آران و بیدگل و راوند نیز راهکارهای خود را برای رفع مشکلات کارفرمایان بیان نمودند.

خواندن 1387 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 23 بهمن 1398 10:52