سمینار ها و همایش ها

سمینار ها و همایش ها (64)

ششمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی ایران و نیجریه از 11 تا 13 اسفند در تهران برگزار می شود.

52 676

 

معاونت بین‌الملل اتاق ایران طی نشستی با ریاست اتاق مشترک ایران چین آقای حریری در راستای بررسی فرصت‌ها و ظرفیت‌های تجاری موجود بین ایران و چین  سه شنبه 16 دی ساعت 10 به صورت ویدئو کنفرانس (برنامه اسکایپ) برگزار می شود.

علاقمندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های ذیل تماس حاصل نمایند.

اطلاعات تماس : 
۰۲۱-۵۸۷۳۲۳۵۶
۰۹۳۵۴۵۵۴۳۴۷

 

معاونت بین‌الملل اتاق ایران با همکاری اتاق مشترک ایران و ویتنام طی نشستی در راستای بررسی فرصت‌ها و ظرفیت‌های تجاری موجود بین ایران و ویتنام با توجه به وضعیت اقتصادی کنونی، نشستی با حضور رئیس اتاق مشترک ایران و ویتنام و جمعی از نمایندگان اتاق‌های استانی، روسای تشکل‌ها و کمیسیون‌های چهارشنبه ۱۷ دی به صورت ویدئو کنفرانس (برنامه اسکایپ) برگزار می شود.
قرار است فرصت‌ها، چالش‌ها و موانع مربوط به همکاری بخش خصوصی با کشور ویتنام توسط معاونت امور بین‌الملل اتاق ایران بررسی شده و گزارشی از آخرین وضعیت تحولات منطقه، همکاری‌های دوجانبه و چشم‌انداز توسعه مناسبات و همکاری‌ها علاوه بر فرصت‌های موجود بین دو کشور ارائه شود.
همچنین مشکلات و راهکارهای پیشنهادی برای تسهیل ورود شرکت‌های ایرانی به بازار ویتنام توسط نمایندگان اتاق‌های استانی، رؤسا و نمایندگان کمیسیون‌ها و تشکل‌های مرتبط نیز مطرح خواهد شد.
اطلاعات تماس : 
۰۲۱-۵۸۷۳۲۳۵۶
۰۹۳۵۴۵۵۴۳۴۷

بنابر اعلام معاونت بین الملل اتاق ایران نشست ملی راهبردهای مبادلات اقتصادی در مسیر جاده ابریشم با تمرکز بر کشورهای عضو سازمان همکاری شانگهای با همکاری معاونت آموزشی، پژوهشی و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت و نظارت علمی دانشگاه صنایع و معادن وابسته به این وزارتخانه پنجشنبه 18 دی ماه در محل مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار می شود.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به منظور حضور در این رویداد می توانند با شماره تلفن 88227851 تماس بگیرند.

پنج شنبه, 08 آبان 1399 08:01

همایش تجاری مجازی ایران و اوکراین

نوشته شده توسط
همایش توسعه تجارت اعضای اتاق های بازرگانی تهران و خارکیف اوکراین در ساعت 10:30 روز سه شنبه مورخ 20 آبان ماه 1399 بصورت مجازی برگزار می‌شود.
در این همایش نمایندگان 24 شرکت اوکراینی در زمینه‌های مواد غذایی، ماشین‌آلات و محصولات کشاورزی، نفت و گاز، محیط زیست، تجهیزات پزشکی، معدن، ساخت قطعات هواپیما، مصالح ساختمانی، مواد شیمیایی، پوشاک و ... حضور خواهند داشت.
از علاقمندان به شرکت در این رویداد تقاضا دارد فرم ثبت ‌نام را حداکثر تا روز چهارشنبه مورخ 14 آبان 1399 به شکل Online تکمیل و ارسال نمایید.

 

همایش روابط تجاری ایران و هند با همکاری اتاق بازرگانی و صنایع PHD هند تحت عنوان «توسعه روابط بازرگانی ایران و هند، چالش ها و فرصت ها» از ساعت 10 الی 17 روز سه شنبه مورخ 6 آبان ماه 1399 با حضور و سخنرانی مقامات دو کشور به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است این همایش با مذاکرات دوجانبه (B2B) در زمینه های پزشکی، دارویی،‌ لاستیک و پلاستیک، ماشین آلات الکتریکی،‌ لوازم خانگی، محصولات غذایی،‌ شیمیایی، سرامیک،‌ فرآورده های نساجی، رنگ و رزین،‌ کاغذ و مقوا،‌ لوازم بهداشتی، خودرو و موتور سیکلت و ... در پلتفرم مجازی اختصاصی ادامه خواهد یافت. 

از علاقمندان به شرکت در این رویداد تقاضا دارد در صورت تمایل به حضور در جلسه مذکور تا روز چهارشنبه مورخ 30 مهرماه 1399 فرم ثبت ‌نام را به شکل Online تکمیل و ارسال نمایید. لازم به ذکر است لینک مربوط به همایش متعاقبا از طریق ایمیل ارسال خواهد.

شنبه, 22 شهریور 1399 11:56

همایش تخصصی روابط ایران و روسیه

نوشته شده توسط

همایش تخصصی روابط ایران و روسیه از ساعت 10:30 صبح روز دوشنبه مورخ 31 شهریورماه 1399 با حضور و سخنرانی مقامات دو طرف به صورت مجازی برگزار خواهد شد. همچنین این همایش با مذاکرات دوجانبه تجاری (B2B) در زمینه های مخابرات، IT، آموزشی و انتقال تکنولوژی، نفت و گاز،  ماشین آلات و محصولات کشاورزی، تجهیزات و خدمات پزشکی و فلزات با حضور 20 شرکت روسی از منطقه سامارا روسیه ادامه خواهد یافت.

از علاقمندان به شرکت در این رویداد تقاضا دارد در صورت تمایل به حضور در جلسه مذکور تا پایان روز 26 شهریورماه 1399 فرم ثبت‌نام را به شکل Online تکمیل و ارسال نمایید. خواهشمند است بسته به همخوانی زمینه فعالیت و با توجه به محدودیت ظرفیت، حداکثر سه شرکت از شرکت های طرف مقابل را جهت مذاکره انتخاب نمایید.

شایان ذکر است اطلاعات تماس شرکت های روسی، متعاقبا برای ثبت نام کنندگان ارسال خواهد شد.

جهت ثبت نام به آدرس سایت اتاق تهران http://tccim.ir/dynamicPage.aspx?form_id=68 مراجعه فرمائید.

همایش فرصت های همکاری مشترک اقتصادی، تجاری و سرمایه گذاری ایران و عمان توسط روزنامه دنیای اقتصاد با همکاری اتاق مشترک ایران و عمان از تاریخ 31 فروردین ماه لغایت 1 اردیبهشت ماه 1399 در مسقط برگزار می گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن: 42710180-021 تماس حاصل فرمائید.

پنج شنبه, 01 اسفند 1398 07:22

همایش همکاری های گمرکی ایران و روسیه

نوشته شده توسط

بر اساس اعلام اتاق تهران، همایش"همکاری های گمرکی ایران و روسیه، راهکارهای رفع مشکلات موجود" دوشنبه 12 اسفندماه سال جاری در اتاق تهران برگزار می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 5- 88723801- 021 تماس حاصل نمایید.

نشست تخصصی آشنایی با فرصت های تجاری ایران و ارمنستان، با هدف بررسی فرصت های جدید توسعه روابط اقتصادی دو کشور و بررسی فرصت های  تجاری آزاد میان ایران و اتحادیه اقتصادی اوراسیا، تبادل اطلاعات و آشنایی تجار، فعالان اقتصادی و تولیدکنندگان بخش تعاون در زمینه نیازهای بازار ارمنستان، بازاریابی کالا و خدمات، آشنایی با سلیقه مصرف کنندگان بازارهای هدف در ۲۸ بهمن ماه جاری با حضور سفیر کشور ارمنستان و فعالان اقتصادی بخش تعاون و خصوصی از ساعت 10 الی 12 سالن کنفرانس طبقه چهارم اتاق تعاون ایران برگزار می شود.

صفحه1 از5