سمینار ها و همایش ها (70)

براساس اعلام اتاق ایران، با توجه به سفر هیات تجاری لهستان به ایران، نشست تجاری ایران و لهستان یکشنبه 17 مهرماه سال جاری ساعت 10 صبح برگزار می شود. علاقمندان می توانند برای شرکت در این نشست و کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02185732367 تماس حاصل نمایند.
  به اطلاع می‌رساند یک گروه تجاری 8 نفره به سرپرستی نائب رئیس اتاق بازرگانی و صنایع جمهوری تاتارستان فدراسیون روسیه که در زمینه‌های قطعات خودرو (بخش‌های ترمز و سوخت‌رسان)، شیمیایی و مواد اولیه پلیمری، حمل و نقل دریایی، لجستیک، غلات، بازیافت و فرآوری مواد سازنده کاغذ و پلی اتیلن و ساخت ­و ­ساز فعالیت دارند، به منظور دیدار و مذاکره با تجار و بازرگانان ایرانی و برگزاری جلسات مذاکرات دوجانبه با همتایان خود، در ساعت 10 صبح روز سه‌شنبه مورخ 17 خردادماه 1401 در اتاق بازرگانی تهران حضور خواهند یافت. خواهشمند است در صورت تمایل برای حضور در جلسه مذکور، فرم زیر را حداکثر تا روز دوشنبه 16 خردادماه 1401 تکمیل و ارسال نمایید. [ دریافت لیست شرکت های هیات تجاری جمهوری تاتارستان ] خواهشمند است به منظور ارائه اطلاعات به طرف روسی، فرم زیر را فقط به زبان انگلیسی تکمیل نمایید. بدیهی است با توجه به عدم امکان ویرایش، فرم های تکمیل شده به فارسی از فهرست متقاضیان حذف می گردد.
طبق اطلاع واصله از معاونت امور بین الملل اتاق ایران همایش بین المللی سرمایه گذاری "دوشنبه اینوست" در تاریخ 21 الی 26 تیرماه 1400 در شهر دوشنبه در تاجیکستان برگزار می گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن: 992919768768+ تماس حاصل فرمائید.
براساس توافقات صورت گرفته با سفارت جمهوری اسلامی پاکستان در تهران، همایش مجازی در حوزه دارویی و سلامت ساعت 10 صبح روز سه شنبه 12 مردادماه 1400 بر بستر فضای مجازی برگزار می شود. علاقمندان می توانند برای شرکت در این وبینار حداکثر تا نهم مردادماه جاری به آدرس www.tccim.ir مراجعه و ثبت نام نمایند.
 اتاق سنندج در نظر دارد ویدئو کنفرانسی امروز دوشنبه 21 تیرماه ساعت 12 با موضوع "بررسی مشکلات فعالان اقتصادی با توجه به وقفه واقع در داد و ستد بازرگانان در اقلیم کردستان عراق ، به سبب بروز معضلات حقوقی و قضائی با حضور سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در سلیمانیه و دبیر کل اتاق مشترک ایران عراق به ادرس ذیل برگزار کند. https://webanyweet.ir/LoginToMeeting?meet=Business    
کشور پاکستان با بیش از 200 میلیون نفر جمعیت از کشورهای پیشرو در بخش گیاهان دارویی و معطر خصوصا در زمینه داروسازی گیاهی می باشد. آب و هوای متنوع و موقعیت جغرافیایی پاکستان باعث شده تا علاوه بر رشد گونه های گیاهی مختلف صنایع مرتبط با فرآوری این بخش (شامل تولید داروهای گیاهی، اسانس، عصاره و…) نیز رشد قابل توجهی داشته باشند. وجود برخی شرکت های فعال با قدمت بیش از 100 سال، گواه این گزاره است.در این راستا، کارگزاری تخصصی Aromede با همکاری اتاق بازرگانی کاشان اقدام به برگزاری وبینار "آشنایی با بازار و صنعت گیاهان دارویی و معطر در پاکستان" می کند. در این وبینار، علاوه بر آشنایی با جزئیات بازار و صنعت این بخش در پاکستان، زمینه‌های تعامل دو کشور توسط ارائه دهندگان و شرکت کنندگان بررسی خواهد شد. لازم به ذکر است که این وبینار گام اول از یک برنامه سه‌گانه می‌باشد و در گام های بعدی برگزاری نشست‌های B2B آنلاین با صاحبان صنایع و اعزام و پذیرش هیأت های تجاری بین دو کشور در دستور کار قرار دارد.این وبینار با ارائه دکتر سید افضل شاه (رئیس بخش فیتوشیمی دپارتمان علوم زیستی دانشگاه ملی علوم پزشکی پاکستان) و دکتر امیر سلطان (رئیس هرباریوم ملی و مؤسسه…
صفحه1 از12