نمایشگاه ها

بزرگترین گردهمایی فعالان صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات از ۱۷۶ کشور از تاریخ ۲۴ لغایت ۲۸ مهرماه ۱۴۰۲ در معتبرترین رویداد فناورانه جهان تحت عنوان نمایشگاه جیتکس گلوبال در امارات متحده عربی شهر دبی، برپا خواهد شد. روز سوم این نمایشگاه باهمکاری فدراسیون فناوری اطلاعات و ارتباطات ایران به روز فناوری ایران نامگذاری شده استعلاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در این نمایشگاه میتوانند به سایت ایران جتیکس مراجعه کنند.
بر اساس اعلام اتاق ایران، اتاق مشترک بازرگانی ایران و چین در نظر دارد پاویون ایران در نمایشگاه تجارت و کالای اوراسیا (چین) 2023 در شهر ارومچی استان سین کیانگ را از 26 تا 30 مردادماه سال جاری برگزار نماید.
نمایندگی وزارت امور خارجه در کرمان، تقویم نمایشگاه های بین المللی سال 2023 کشور ازبکستان را اطلاع رسانی کرده که در زیر آمده است.
بر اساس اعلام سر کنسولگری ج.ا.ایران در اربیل، نمایشگاه اختصاصی ج.ا.ایران در تاریخ 27 لغایت 30 دی ماه 1401 در حوزه ساخت و ساز و صنایع وابسته در محل دائمی نمایشگاه بین المللی اربیل برگزار می گردد.
نمایشگاه محصولات آفریقایی در تاریخ 12 لغایت 21 اسفند ماه 1401 در داکار برگزار می گردد.  
سازمان ملی استاندارد ایران فهرست کالاهای مشمول اجرای مقررات استاندارد اجباری برای واردات با اعمال آخرین تغییرات کتاب مقررات صادرات و واردات سال 99 را اعلام کرد. شایان ذکر است فهرست به روز شده کالاهای وارداتی مشمول استاندارد اجباری بر روی سامانه این سازمان به آدرس http://www.isiri.gov.ir قسمت ارزیابی انطباق خدمات، کالاهای داخلی، صادراتی و وارداتی؛ حوزه صادرات و واردات قابل مشاهده است.
طبق نامه سازمان توسعه تجارت، نمایشگاه تخصصی توانمندی‌های تولید و صادراتی ایران در حوزه صنایع غذایی و کشاورزی در امارات متحده عربی  از 16 تا 19 آبان توسط مرکز تجاری ایران در امارات برگزار خواهد شد. این نمایشگاه به همراه نشست‌های مشترک تجاری B2B توسط مرکز تجاری ایران در امارات با اجرای شرکت مهر ارقام رایانه برگزار خواهد شد و همچنین با برپایی همایش معرفی ظرفیت‌های صنعت غذا و کشاورزی کشور و رویداد جایزه برترین‌های صنایع غذایی ایران را نیز در دستور کار خواهد داشت.
شرکت نوژان راد در نظر دارد هم زمان با نمایشگاه آگروفود سوریه پاویون ج.ا.ایران را در نمایشگاه  دمشق در تاریخ آذرماه 1401 برگزار نماید. جهت کسب اطلاعت بیشتر با شماره تلفن: 22393493-021 تماس حاصل فرمائید.
صفحه1 از32