هیئت های تجاری

اتاق مشترک ایران و افغانستان، دومین شو روم و نشست تجاری B2B دو کشور را در تاریخ 17 و 18 بهمن ماه امسال با حضور 70 نفر از معتبرترین تجار افغانستان، با همکاری موسسه تسهیلگران تجارت فکر فردا در تهران برگزار خواهد کرد. حوزه‌های کالایی این نشست تجاری شامل مواد غذایی، شوینده بهداشتی، سلولزی، پلاستیک، لوازم خانگی و آشپزخانه، چاپ و بسته‌بندی، دارو، لوازم و تجهیزات پزشکی، کشاورزی لوازم و نهاده‌ها، معدن و صنایع معدنی، مصالح و لوازم ساختمانی است. علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات تکمیلی می‌توانند به وب‌سایت WWW.FFTF.IR مراجعه کرده و یا با تلفن‌های 66563118 و 66563164-021 تماس بگیرند.
هیات تجاری متشکل از 20 شرکت بزرگ فدراسیون روسیه به سرپرستی جناب آقای آرسن گامزاتوف، رئیس محترم مرکز صادرات مسکو که در زمینه‌های محصولات بهداشتی، تجهیزات آزمایشگاهی (در صنایع دفاعی، صنایع فضایی و موشکی، آزمایشگاه‌های صنعتی، صنایع مخابرات، صنایع نفت، آزمایشات غیرمخرب)، فناوری اطلاعات (اتوماسیون حمل‌ونقل جاده‌ای و ریلی، ساخت‌وساز)، واقعیت مجازی در پزشکی (برای آموزش‌های پزشکی، بیمارستان هوشمند، سیستم‌های لجستیک دارویی رباتیک، سنسورهای نانو برای نظارت از راه دور بیمار)، آموزش مجازی، نرم‌افزاهای بانکی (سیستم‌ها و نرم‌افزارهای خودپرداز)، خدمات IT Cloud برای ذخیره‌سازی، بازیابی و محافظت از داده‌ها، لجستیک (بهینه‌سازی فرآیندهای لجستیک، انبار و حمل‌ونقل، نرم‌افزارهای مدیریت انبار)، حمل‌ونقل…
 اتاق مشترک بازرگانی ایران و ازبکستان در نظر دارند همزمان با برگزاری اولین همایش هاب تجاری بین المللی تاشکند، یک هیات تجاری را در تاریخ 24 تا 27 مهر سال جاری و در زمینه های ساخت و ساز، صنایع غذایی و محصولات کشاورزی، دارو، نساجی، مواد شوینده و بهداشتی به ازبکستان اعزام نمایند.هزینه حضور در هیئت تجاری به شرح زیر است:-         200 دلار علی الحساب برای ترانسپورت و مترجم (پرداخت به اتاق مشترک بازرگانی ایران و ازبکستان)-         هزینه پرواز بر اساس قیمت روز بلیط (پرداخت به شماره حساب به نام اتاق بازرگانی ایران که متعاقبا اعلام خواهد شد)-         85 دلار هزینه روادید یک ماهه (پرداخت به…
سه شنبه, 19 مهر 1401 09:48

اعزام هیات تجاری به لهستان

  اتاقمشترک بازرگانی ایران و لهستان در نظر دارد در تاریخ ۶ لغایت ۱۲ آذر سال جاری یک هیات تجاری را به لهستاناعزام نماید (بروشور به پیوست).  
سازمان توسعه تجارت ایران در نظر دارد هم زمان با برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان امارات در تاریخ 14 لغایت 17 آذرماه 1401 یک هیات تجاری به این نمایشگاه اعزام نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن: 71774-021 تماس حاصل فرمائید.
 براساس اعلام سازمان توسعه تجارت ایران، یک هیات تجاری به نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات امارات از 17 الی 19 آبان ماه 1401 اعزام می شود و پاویون ایران در این نمایشگاه دایر خواهد شد. علاقمندان می توانند برای شرکت در این نمایشگاه و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 021717774 داخلی 804 و 09132760471 تماس حاصل نمائید.
سه شنبه, 30 فروردين 1401 09:45

اعزام هیات تجاری به عمان

اتاق مشترک ایران و عملن قصد دارد هیات تجاری در حوزه های موادغذایی، بهداشتی، ساختمان، لوله ، سیمان و تجهیزات پزشکی با سرپرستی علیرضا پیمان پاک معاون وزیر و رئیس سازمان توسعه تجارت ایران از تاریخ 26 تا 30 اردیبهشت به عمان اعزام کنند. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام با اتاق مشترک عمان تماس حاصل نمایند.
دومین نشست B2B ایران وعراق با حضور 100 تاجر کردستان عراق و 50 شرکت ایرانی با هدف ایجاد ارتباط مستقیم بین تولیدکنندگان ایران و تجار عراق و یافتن مشتری در حوزه مواد غذایی، شوینده ـ بهداشتی، کالاهای سوپرمارکتی، پلاستیک ـ یکبار مصرف، چاپ و بسته بندی از تاریخ 28 دیماه الی 1 بهمن ماه برگزار می گردد. آخرین مهلت ثبت نام 18 دیماه می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن88814181-021 تماس حاصل فرمائید.
صفحه1 از10