چاپ کردن این صفحه
دوشنبه, 14 اسفند 1396 14:18

اختتامیه اولین دوره آموزش کارآفرینان نسل فردا

مراسم اختتامیه اولین دوره آموزش کارآفرینان نسل فردا با حضور اعضای هیئت رئیسه و کمیسیون آموزش، پژوهش اتاق بازرگانی کاشان، در محل اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کاشان برگزار شد.
حسین شکرریز در حاشیه این همایش به خبرنگاران اظهار داشت: سالانه بیش از 45 کارگاه آموزش تخصصی در گروه بازرگانی،صنعت، معدن و تجارت در این اتاق کاشان اجرا می شود.
وی افزود: اکثر کارگاههای آموزشی اتاق، عملی و کاربردی و بر اساس نیاز جامعه هدف تنظیم می شود و کارآموزان در مباحث مختلف آموزشی کارآمد می شوند.
حسین شکرریز اظهار داشت: از کارگاههای آموزشی اتاق بازرگانی استقبال خوبی می شود،علی الخصوص کارگاههای تخصصی بازرگانی و صادرات که بصورت کاربردی برای اعضا برگزار می شود.
مدیر آموزش اتاق بازرگانی افزود: در حال حاضر در جشن اختتامیه ی کارگاه آموزش کار آفرینان نسل فردا هستیم، این کارگاه توسط یک تیم متخصص با 6 استاد مسلط به مباحث مربوطه در این کارگاه تدریس دارند و برای 40 کارآموز که دارای طرح ها و ایده های جدید هستند، ایجاد انگیزه می کنند.
وی در خصوص موارد مطرح شده برای کارآموزان به انجام تست شخصیت شناسی MBTI به منظور شناخت تیپ شخصیتی شرکت کنندگان در دوره، برگزاری کارگاه تیم سازی و ایده پردازی، برگزاری کارگاههای کار تیمی، انجام مدل بلبین و برج روزنامه، کلاس خلاقیت و انجام معتبرترین تست خلاقیت به نام تورنس، کارگاه مهارت های ارتباطی، کارگاه مدیریت مالی و آشنایی با بوم مدل کسب و کار را از جمله موارد اجرا شده در این دوره عنوان کرد.
شکریز افزود: در روز آخر این دوره نیز شرکت کنندگان به منظور کسب تجارب مدیرعاملان شرکتها و نیز امکان ایجاد ایده های جدید، به بازدید از شرکت های «هامون نایزه»، «آلیاژ گستر هامون»، «حریربافت دلنشین» و «باریج اسانس» پرداختند.
وی تصریح کرد: در نخستین دوره کارآفرینان نسل فردا که ویژه جوانان 17 تا 25 سال برگزار شده، مدرسین به مدت 40 ساعت برنامه آموزشی ارائه دادند.
کارگاه کارآفرینان نسل فردا در روز جمعه 11 اسفندماه، پس از 8 جلسه 6 ساعته با اهدا جوایزی به بهترین تیمها و کاربردی ترین ایده ها به پایان رسید.

خواندن 1699 دفعه