شنبه, 29 تیر 1398 12:13

نمایشگاه بین المللی گل و گیاه (Flowerexpo) مسکو روسیه 2019

شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران در نظر دارد به نمایندگی از دولت جمهوری اسلامی ایران پاویون جمهوری اسلامی ایران را در نمایشگاه بین المللی گل و گیاه روسیه - مسکو از تاریخ 19 لغایت 21 شهریوررماه سالجاری در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی جمهوری اسلامی ایران با حضور شرکت های خارجی برگزار نماید .

نمایشگاه گل یکی از بزرگترین نمایشگاهها می باشد که در آن نمایشگاهدارانی از روسیه و کشورهای مختلف جهان حضور دارند. بهترین تولید کنندگان روسی و آخرین تحولات تکنیکی در این راستا در این نمایشگاه خواهند بود و صنعت گل، بیزینس و طراحیهای جدید با گل توسط کمپانیهای بزرگ جهان در این نمایشگاه به نمایش در می آید. 

بیش از 50 درصد مساحت نمایشگاه برای این نمایشگاه اختصاص داده شده است. در میان شرکت کنندگان کشورهای هلند، آلمان، کلمبیا، قرانسه، اکووادور، و بسیاری از کشورهای سرشناس در صنعت گل شرکت می کنند.

 علاقمندان حداکثر تا تاریخ 98/04/31 درخواست خود را با درج متراژ مورد نظر ارسال و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت اطلاعات تکمیلی با شماره تلفن 02122662664 تماس و یا به پست الکترونیکیاین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید مراجعه نمایند.

خواندن 235 دفعه