شنبه, 30 شهریور 1398 13:49

اعزام هیات تجاری به نمایشگاه جیتکس 2019 – دبی

سازمان ملی کارآفرینی ایران و اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان نرم‌افزار ایران در نظر دارد با حمایت و همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، سازمان توسعه تجارت ایران، صندوق توسعه صادرات و تبادل فناوری و کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری،  نسبت به اعزام هیات تجاری-بازاریابی به نمایشگاه جیتکس 2019 – دبی اقدام نماید.

نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات جیتکس  پیرامون موضوعات روز دنیای فناوری اطلاعات و آخرین دستاوردهای فناوری پروژه‌های شبکه‌ای و حفاظتی، حوزه‌های بلاک‌چین، فناوری نسل پنجم (5)، رباتیک، اینترنت اشیاء، شهرهوشمند، هوش‌مصنوعی، خانه و محل‌کار هوشمند، سخت‌افزار، نرم‌افزار، نرم‌افزار تلفن همراه، بازی‌های رایانه‌ای، لپ‌تاپ و تبلت، گوشی تلفن‌همراه و حمل و نقل آینده در سطح جهانی می‌باشد.

سی و نهمین دوره نمایشگاه فناوری اطلاعات جیتکس از تاریخ 14 تا 18 مهرماه در مرکز تجارت جهانی دبی بعنوان بزرگترین رویداد فناوری منطقه درحالی برگزار می‌شود که میزبان بیش از 4800 غرفه دار با بیش از 100,000 بازدیدکننده از 140 کشور می‌باشد.

لذا جهت آشنایی با آخرین دستاوردهای حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات جهان، از شما دعوت می‌شود در هیات مذکور حضور یابید.

شایان ذکر است به منظور آشنایی بیشتر با نمایشگاه جیتکس و کسب اطلاعات در خصوص نحوه حضور در هیات تجاری می‌توانید به وبسایت رسمی فارسی نمایشگاه به آدرس www.irgitex.com مراجعه کرده و یا از طریق شماره تلفن 021۸۸۱۷۵۸۲۷ و ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در ارتباط باشید.

در پایان لازم است به اطلاع برساند که با مجوز صادره از سوی سازمان توسعه تجارت ایران، به اعضای این هیات تجاری- بازاریابی در صورت احراز شرایط یارانه پرداخت خواهد شد.

 

خواندن 212 دفعه