kashanccima kashanccima

kashanccima kashanccima

مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده اتاق مشترک بازرگانی ایران و استرالیا یکشنبه 6 مهر از ساعت 14 به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

طبق اعلام امور بین‌الملل اتاق ایران، دستورجلسه این مجمع به شرح زیر است:

- استماع و بررسی گزارش هیئت مدیره و گزارش بازرس درباره فعالیت‌های اتاق مشترک در سال 98 و بررسی ترازنامه و تصویب آن

-  بررسی و تصویب بودجه سالانه 99

- انتخاب بازرس اصلی و بازرس علی‌البدل

- انتخاب روزنامه کثیرالانتشار

- تعیین ورودیه و حق عضویت سالانه اعضا

- انتخاب حسابرس رسمی

- سایر موارد قابل طرح در مجمع عمومی عادی به طور فوق‌العاده

بنابر اعلام اداره صمت کاشان در خصوص آخرین مهلت فرآیند ثبت اطلاعات تولیدکنندگان صنعتی مواد تحت کنترل (پیش سازها) در سامانه پشتیبانی غذا و دارو به آدرس ttac.ir تا تاریخ 31 شهریورماه سال جاری فرصت دارد.

قابل ذکر است عرضه این مواد توسط واحدهای تولیدی صرفاً بر اساس حواله های الکترونیک صادر شده از سوی سازمان غذا و دارو امکان پذیر می باشد.

همایش تخصصی روابط ایران و روسیه از ساعت 10:30 صبح روز دوشنبه مورخ 31 شهریورماه 1399 با حضور و سخنرانی مقامات دو طرف به صورت مجازی برگزار خواهد شد. همچنین این همایش با مذاکرات دوجانبه تجاری (B2B) در زمینه های مخابرات، IT، آموزشی و انتقال تکنولوژی، نفت و گاز،  ماشین آلات و محصولات کشاورزی، تجهیزات و خدمات پزشکی و فلزات با حضور 20 شرکت روسی از منطقه سامارا روسیه ادامه خواهد یافت.

از علاقمندان به شرکت در این رویداد تقاضا دارد در صورت تمایل به حضور در جلسه مذکور تا پایان روز 26 شهریورماه 1399 فرم ثبت‌نام را به شکل Online تکمیل و ارسال نمایید. خواهشمند است بسته به همخوانی زمینه فعالیت و با توجه به محدودیت ظرفیت، حداکثر سه شرکت از شرکت های طرف مقابل را جهت مذاکره انتخاب نمایید.

شایان ذکر است اطلاعات تماس شرکت های روسی، متعاقبا برای ثبت نام کنندگان ارسال خواهد شد.

جهت ثبت نام به آدرس سایت اتاق تهران http://tccim.ir/dynamicPage.aspx?form_id=68 مراجعه فرمائید.

بنابر اعلام معاونت بین‌الملل اتاق ایران، تشکیل کمیته‌های مشترک بازرگانی ایران و قرقیزستان، ایران و تایلند، ایران و مکزیک و ایران و کرواسی در دستور کار این معاونت برای سال 99 قرار دارد.

از کلیه افرادی که سابقه تجارت با چهار کشور را دارند دعوت می‌شود در صورت علاقه‌مندی به حضور در این کمیته‌ها جدول زیر را تکمیل و به شماره فکس 88825111-021 ارسال کنند. برای کسب اطلاعات تکمیلی می‌توانید با شماره 85732388-021 تماس بگیرید.

 شماره تماس

 شرح سایر فعالیت‌های مرتبط با کشور قرقیزستان/

تایلند/ مکزیک/ کرواسی

 میزان واردات از قرقیزستان/ تایلند/

مکزیک/ کرواسی

 میزان صادرات به قرقیزستان/ تایلند/

مکزیک/ کرواسی

 حوزه فعالیت (نام کالا یا نوع خدمات)  شماره کارت بازرگانی / عضویت  نام شرکت  نام و نام خانوادگی
               

 

آخرین مهلت ارسال مدارک ذیل جهت ثبت نام در هیات مؤسس اتاق مشترک بازرگانی ایران و اسلواکی  ۹۹/۶/۲۰ می باشد.

الف – کارت بازرگانی یا عضویت اتاق های سراسر کشور یا اتاق تعاون

ب – احراز یکی از مدارک مثبه دال بر فعالیت تجاری با کشور اسلواکی (اظهارنامه گمرکی دال بر سابقه تجارت با کشور اسلواکی، مستندات ثبت شرکت در کشور اسلواکی و یا سوابق مشارکت در مناقصه های برگزار شده در این کشور، داشتن نمایندگی از شرکت های کشتیرانی یا ارائه مدارک مثبته دال بر حمل بار از یا به مقصد کشور اسلواکی)

  • واریز مبلغ ۵ میلون ریال به حساب اتاق ایران (پس از احراز و تحقق شرایط الف و ب)

متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات تکمیلی با شماره تلفن ۸۵۷۳۲۳۸۸ اتاق ایران تماس حاصل فرمایند.

مجمع عمومی عادی سالیانه اتاقهای مشترک بازرگانی ذیل در محل اتاق به آدرس تهران، خیابان طالقانی، نبش خیابان شهید موسوی (فرصت)، پلاک ۱۷۵ برگزار می شود.

اتاق مشترک ایران و برزیل

 

اتاق مشترک ایران و ایتالیا

 

اتاق مشترک ایران و لهستان

 

اتاق مشترک ایران و کانادا

 

اتاق مشترک ایران و روسیه

 

اتاق مشترک ایران و یونان

بنابر اطلاع اتاق بازرگانی مشهد، کتاب طلایی معرفی تولید کنندگان، تجار و فعالین بخشهای اقتصادی کشورهای عضو اتحادیه اوراسیا، کتابی جامع می باشد که برای نخستین بار توسط نــمایشگاه بین المللی مشهد گردآوری می شود.
این بانک اطلاعات شامل بخشهای مجزا برای زمینه های مختلف صنعتی، تولیدی و بازرگانی و خدمات می باشد. نسخه چاپی این بانک اطلاعاتی در دسترس سفارتخانه ها و کنسولگریهای جمهوری اسلامی ایران در کشورهای عضو اتحادیه اوراسیا قرار خواهد گرفت و از این طریق برای اتاق های بازرگانی کشورهای هدف ارسال خواهد شد.
علاوه بر آن اطلاعات متقاضیان برای مدت حداقل شش ماه از طریق تارنمای شرکت نمایشگاه بین المللی مشهد در اختیار متقاضیان در کشورهای یاد شده قرار می گیرد.
برای استفاده از این فرصت مطلوب و معرفی تولیدات ، خدمات و توانمندیهای خود به شرکتهای همکار در کشورهای روسیه ، قزاقستان ، ارمنستان، قرقیزستان و بلاروس در اسرع وقت نسبت به تکمیل فرم و ارسال آن به واحد نمایشگاه خارجی نمایشگاه بین المللی مشهد اقدام فرمایید.
 
جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا با جناب آقای عباس نژاد (مدیر پروژه) با شماره تلفن: ۳۵۰۱۶۷۱۶-۰۵۱ تماس حاصل فرمایید.
 

بر اساس اعلام اتاق ایران و با اطلاع واصله از سازمان توسعه تجارت ایران، میزان عوارض گمرکی، مالیات بر ارزش افزوده و مالیات اکسایز (EXCISE) برای ورود کالاها به گرجستان، بر اساس HS کد بر روی وب سایت گمرک آن کشور به آدرس https://www.rs.ge/4509  قابل مشاهده است.

امور بین الملل اتاق ایران، سامانه TRACESرا جهت بررسی اطلاعات بهداشتی پسته های صادراتی از مبدأ ایران به مقصد اتحادیه اروپا معرفی نموده، که جزئیات آن در زیر آمده است.

52 676

بنابر اعلام امور بین الملل اتاق ایران، تشکیل کمیته مشترک بازرگانی ایران و تایلند در سال جاری توسط اتاق ایران در دستور کار قرار گرفته است؛ لذا علاقه مندان می توانند مطابق فرم مندرج در متن نامه اتاق، نسبت به ارسال تقاضای عضویت اقدام نمایند.

52 676

صفحه1 از95